seriale online

Obsada serialu „13 powodów” zdradza czego możemy się spodziewać w sezonie 2

13 Powodów (2017)

Clay po powrocie ze szkoły znajduje przed drzwiami swojego domu tajemniczą paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah, jego koleżankę z klasy i szkolną miłość, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. W nagraniach Hannah zdradza trzynaście powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie. Czy Clay jest jednym z nich? 13 Powodów online

Odtwórczyni głównej roli kobiecej, australijska aktorka Katherine Langford uchyla rąbka tajemnicy na temat akcji i bohaterów, z którymi spotkamy się w drugim sezonie tegorocznej produkcji Netflixa – „13 powodów”. Kolejnego sezonu możemy spodziewać się nawet już w przyszłym roku.

Według aktorki drugi sezon ma przedstawiać wpływ śmierci Hanny na jej rodzinę, przyjaciół i bliskie otoczenie, inaczej niż w poprzednim sezonie, gdzie nacisk położony bez porównania na przyczyny jej samobójstwa.

Mamy również poznań inną wersję samej Hanny, co było dla Langford najbardziej ekscytujące. Zdradza, że skończyła juz kręcić sceny ze swoim udziałem i zależy jej na tym, żeby fani i widzowie byli przygotowani na inny wizerunek głównej bohaterki niż ten który znali dotychczas.

Sezon drugi nie ma jeszcze oficjalnej premiery, ale wiele wskazuje na to, ze będzie ona miała miejsce już w 2018 roku.

„13 powodów” sezon 2

„13 powodów” to serialowa adaptacja książki o tym samym tytulem autorstwa amerykańskiego pisarza Asher Jay’a. Pierwszy sezon serialu skupia się na wątku samobójczej śmierci nastoletniej dziewczyny Hanny – w tej roli Katherine Langford – która pozostawiła po sobie list pożegnalny w postaci 13 nagrań, każde ilustrujące jedną z przyczyn jej śmierci.

Kiedy 2 sezon „13 powodów”?

Tego dowiemy się zapewne wkrótce :)

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.