seriale online

Powiadomienia
Czysta krew

Czysta krew

True Blood Online

Gatunek: Przygodowy , Horror , Sci-Fi
Stacja: HBO

Opis:
Serial opowiadający o koegzystencji wampirów i ludzi w miejscowości Bon Temps (fikcyjnym miasteczku), w stanie Luizjana. Główną bohaterką jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), która jest kelnerką o telepatycznych zdolnościach. Sookie zakochuje się w wampirze Billu Comptonie (Stephen Moyer). Akcja serialu rozpoczyna się po wynalezieniu przez japońska firmę syntetycznej krwi, która przyczyniła się do ,,ujawnienia się” wampirów. Posiadając substytut pożywienia postanawiają współistnieć z ludźmi w pokoju;) Po stronach obu gatunków znajdują się zwolennicy i przeciwnicy tej koegzystencji. Sprawy dodatkowo komplikuje odwieczna żądza krwi wampirów, oraz fakt, że krew wampirów ma na ludzi wyjątkowy wpływ- leczy ich rany oraz wyostrza zmysły, ale jednocześnie silnie uzależnia.

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2004-01-06 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.